Veli Yorumları / İlk Dünyam Anaokulu | Bornova - İzmir


Veli Yorumları

Anaokulu arayımızda Can'ımızın rahat ve mutlu olabileceği bir yer olmasını istemiştik. Geniş ve aydınlık sınıflara sahip kurumsal bir okul önceliğimizdi. Bizim için önemli olan eğitim den önce Can'ın bulunduğu ortamdı. Bu yüzden Can'a sabırla yol gösterecek, alanında eğitimli,güler yüzlü, sıcak,genç ve dinamik bir öğretmeni olması en büyük beklentimizdi. Bu özellikleri Soylu Bornova Anaokulunda keşfettik. Can'ın büyüme ve gelişminde kısa sürede önemli geşiliklikler kazandırdığı için öğretmenimize, tüm okul yöneticilerine çok teşekkür ederiz. Eğitim anlayaşınızın ve samimiyetinizin aynı şekilde devam etmesi dileğiyle..

Canımdan can kızımı henüz 3,5 yaşındayken bana ilk görüşmemizde sağladıkları güvenle gönül rahatlığıyla emanet ettiğim güzel okulumuz.Bir anne babanın çocukları için verebilecekleri en iyi ve doğru karar onun gelişimini böylesine destekleyecek bir eğitim kurumu bulmaktır. Kızımız her geçen gün gözümüzün önünde, her yeni gün yeni bir bilgiyle büyüyor.Okulumuzda ikinci ve son senemiz, biz oldukça üzgünüz, umarız her zaman böylesine doğru kararlarla ilerlediğimiz bir eğitim hayatı yaşarız. Teşekkürler Soylu Bornova Anaokulları.

Vermiş olduğunuz eğitimin yanında sunduğunuz sevgi saygıya hayranım. Yavrularımıza kendi evladınız gibi sevgi ve şefkatle yaklaşmanızdan ötürü çok memenunum.Gönül rahatlığıyla emanet edeceğim çok kalıteli bir eğitim kurumu olduğunuz çok açık Yolunuz açık olsun Başarılarınızın devamını diliyorum.